Įgarsinimas kitomis kalbomis

Sakoma, kad jei nori, kad tavo žodžiai pasiektų kitą žmogų, tai turi kalbėti jam suprantama kalba. Ir iš tiesų – šis posakis yra labai teisingas, tad, jei jums svarbu, kad jūsų žinutę suprastų kitų šalių atstovai, turite transliuoti ją jų kalba.

mikrfonas igarsinimas studija

Žinoma, tai – tikrai nelengva užduotis, tačiau mes tam ir esame: siūlome įgarsinimo paslaugas kitomis kalbomis. 

anglų rusų latvių estų italų ispanų prancūzų
vokiečių portugalų čekų lenku brazilu bulgarų kiniečiu
danu prancūzu graiku lietuvių turku arabu australu
švedu ukrainiečiu norvegu serbu romunu uzbeku hebraju

Neradote šiame sąraše dominančios kalbos? Susisiekite su mumis ir jau netrukus sužinosite, kuo galime būti jums naudingi.

Reklamos, vaizdo įrašų ar radijo klipų įgarsinimas kitomis kalbomis – ypač efektyvus pasirinkimas, kai vykdoma verslo plėtra, siekiama pritraukti klientų ar verslo partnerių iš viso pasaulio.Siekiate pasaulinės sėkmės? Vadinasi, turite save tinkamai reprezentuoti pasauliui. O mes jums tai padėsime padaryti.

Norėdami išgirsti visus turimus balsus, spauskite čia 

Atsakiklio įgarsinimas

atsakiklio garsinimas

Viena sėkmingo verslo paslapčių – efektyvus skambučių valdymas. Viena iš priemonių tai padaryti – autoatsakikliai. O, kad paskambinęs esamas ar potencialus klientas išgirstų naudingą ir aiškiai pateiktą turinį, paįvairintą nuotaikingais efektais, autoatsakiklio įgarsinimas turi būti patikėtas profesionalams. Tad esame geriausias jūsų pasirinkimas, nes:

 • daugybė sėkmingai įvykdytų projektų jau atnešė naudą dešimtims įmonių ir leido užtikrinti efektyvų skambučių valdymą; darbuotojų bei klientų laiko taupymą;
 • priklausomai nuo poreikio sukursime draugišką automatinį pasisveikinimą balsu; tikslius ir aiškius automatinius pranešimus; informacinius pranešimus (apie sąskaitos likutį; kortelės galiojimo laiką ir t.t.)

Profesionalus autoatsakiklio įgarsinimas pareikalaus nedaug išlaidų, tačiau padės kurti atsakingos įmonės įvaizdį, užtikrinti efektyvų skambučių valdymą bei taupyti jūsų klientų ir darbuotojų laiką. Išmintinga investicija kiekvienam verslui.

Susipažinkite su jau atliktais darbais ir įvertinkite mūsų profesionalumą, tikslumą ir kūrybingumą.
Vaizdo klipų įgarsinimas

reklamos įrašų studija

Tie, kurie sako, kad vaizdo reklama yra veiksmingas pasirinkimas, siekiant išpopuliarinti savo veiklą, gaminamus produktus ar teikiamas paslaugas, yra visiškai teisūs, kadangi tai – viena labiausiai paplitusių reklamos rūšių, transliuojamas įvairiais kanalais (TV, internetu ir t.t.). Tačiau daugelis pamiršta, kad tokio pobūdžio reklama bus sėkminga ir atneš puikius rezultatus tik tuo atveju, jei bus užtikrintas profesionalus vaizdo reklamos įgarsinimas. Juk taip svarbu žinoti, kokį balso toną parinkti, kokia nuotaika reikalinga ir t.t. Tad, jei siekiate paties kokybiškiausio ir įtikinamiausio galutinio rezultato, verta kreiptis į mus, nes:

 • turime daugiametę patirtį;
 • sėkmingai įvykdėme dešimtis projektų;
 • sekame naujausias šios srities tendencijas;
 • be vaizdo reklamos įgarsinimo, siūlomi ir kiti sprendimai: užkadrinio balso įrašymas, TV vaizdo klipas įgarsinimas; vaizdo klipų, skirtų socialiniams tinklams, įgarsinimas ir t.t.

Susipažinkite su jais atliktais darbais ir patys įsitikinkite mūsų profesionalumu bei kūrybingumu.

 

Pagrindinis

Sunku tikėtis, kad Jūsų verslas taps žinomu, o gaminamos prekės ar teikiamos paslaugos – taps populiariomis, jei neieškosite būdų, kaip apie tai pranešti visuomenei. Sudominkite, praneškite, supažindinkite su savo veikla ar konkrečiais sprendimais, pasirinkdami audio klipus – įtaigią, informatyvią ir efektyvią reklamą, pasižyminčią patrauklia kaina.

mikrfonas igarsinimas studija

Priežasčių, kodėl audio reklama yra verta Jūsų pasirinkimo, tikrai netrūksta:

 • transliacijos spektras apima TV, radiją, prekyvietes, muges – tad pasiekiamos pačios įvairiausios auditorijos;
 • tas pats klausytojas reklamą dažniausia išgirsta net keliais kanalais;
 • audio klipai pasižymi optimalia trukme (15 – 30 s). To pakanka, kad klausytojas būtų sudomintas ir supažindintas su svarbiausia informacija, tačiau būtų išvengta nuovargio bei nuobodulio;
 • skleidžiamas garsas visada sužadina vaizduotę, tad klausytojas nenoromis mintyse kuria reklamos tęsinį audio klipui pasibaigus, o reiškia, kad išgirsta informacija bus gerai įsisavinama;
 • puikus kainos ir efektyvumo, įtaigumo santykis.

O jei jau nusprendėte pasirinkti audio reklamą, tai netrūksta priežasčių pasirinkti ir mus:

 • paslaugos kaina – vos nuo 50 eurų;
 • neišsenkantis kūrybiškumas užtikrina originalią ir unikalią audio reklamą;
 • paruošiamas kokybiškas ir informatyvus turinys;
 • žinome, kaip atkreipti dėmesį, sudominti ir ko reikia, kad jūsų garso reklama išsiskirtų iš daugelio kitų;
 • darbai atliekami iki iš anksto numatytu terminu;
 • mūsų klientų sąraše – visoje šalyje garsūs vardai.